Virtus.pro i Team Kinguin zagrają dziś wieczorem

E-sport
Virtus.pro i Team Kinguin zagrają dziś wieczorem

Wczorajsze mecze Virtus.pro i Team Kinguin w ramach ESL Pro League nie odbyły się z powodu problemów technicznych. Dziś rozgrywki EPL wracają na normalne tory. To jednak „Pingwiny” podejmą Ninjas in Pyjamas. Ekipa Filipa ‘NEO’ Kubskiego zmierzy się natomiast z innymi Szwedami – fnatic.

Pojedynki „Złotej piątki” z fnatic przez lata uchodziły za jedne z najbardziej emocjonujących meczów dla polskich kibiców. I choć od jakiegoś spotkania tego kalibru nie są już tak wyjątkowe, jak niegdyś - ze Szwedami trzeba się liczyć. Aktualnie kompania Janusza ‘Snaxa’ Pogorzelskiego zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Z czterema wygranymi i dwoma przegranymi mapami może pochwalić się dwunastoma punktami na koncie. Fnatic traci do biało-czerwonych tylko trzy punkty, okupując jednak dopiero dziesiątą lokatę. Batalia rozpocznie się o 19:00 na arenie Train. Chwilę później gracze przeniosą się na Mirage.

 

19:00 – fnatic vs Virtus.pro – Train

20:10 – Virtus.pro vs fnatic – Mirage

 

Drugim dwumeczem EPL z Polakami w rolach głównych będzie konfrontacja Team Kinguin z Ninjas in Pyjamas. Podopieczni Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego są aktualnie w dużo lepszej sytuacji grupowej niż Skandynawowie. Szóste miejsce w zestawieniu gwarantuje im dziś wyjazd na finały LAN-owe. Ewentualne podwójne zwycięstwo z ostatnimi w tabeli graczami NiP utrzymałoby ich w strefie promowanej awansem. Zawodnicy zaczną o 21:20 na Cache. Wieczór natomiast zakończy się batalią na Train.

 

21:20 – Ninjas in Pyjamas vs Team Kinguin – Cache

22:30 – Team Kinguin vs Ninjas in Pyjamas – Train

 

Na transmisję z powyższych potyczek zaprasza polskie studio ESL TV. Komentarzem zajmie się Maciej ‘Morgen’ Żuchowski.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie