Już dziś rozpoczynamy ósmą kolejkę EU LCS 2017 Spring Split. Rozgrywki zapowiadają się emocjonująco z kilku powodów. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że w dalszym ciągu sytuacja w europejskiej lidze jest niewyjaśniona. Wciąż nie wiemy, które dwie ostatnie formacje awansują do fazy play-off. Szanse matematyczne w dalszym ciągu ma na to Team Vitality. Nie jest więc tajemnicą, że dzisiejsze spotkanie z Origen będzie dla Steelback'a i jego kompanów nadzwyczaj istotne.

Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest fakt, że już o godzinie 17:00 w spotkaniu właśnie z Team Vitality zobaczymy polskiego zawodnika - JakubaCinkrofa” Rokickiego. Co więcej, będzie to jego debiut zarówno w barwach Origen, jak i w prestiżowych rozgrywkach LCS. Cinkrof ma z pewnością wśród polskiej społeczności wielu fanów, którzy będa mocno trzymać za niego kciuki.

Drugie spotkanie zapowiada się nie mniej elektryzująco. Około godziny 20:00 obejrzymy pojedynek Fnatic z Team Roccat. Dla tych drugich będzie to okazja, by podtrzymać zwycięską passę. Przegrana z kolei może mocno skomplikować sytuację Phaxiego i spółki.

 

 

Harmonogram transmisji:


17:00 - Origen vs. Team Vitality — transmisja w Polsat Sport News oraz na Polsatsport.pl
20:00 - Fnatic vs. Team ROCCAT — transmisja na Polsatsport.pl

 

 

Transmisja EU LCS od godziny 17.00 w Polsatsport.pl. Pierwsze spotkanie transmitowane będzie również na antenie Polsat Sport News od godziny 17.00.