EU LCS: drugi dzień 8. kolejki w Polsat Sport News i na Polsatsport.pl

E-sport
EU LCS: drugi dzień 8. kolejki w Polsat Sport News i na Polsatsport.pl
Riot Games

Całą noc zajęło nam ochłonięcie po wydarzeniach dnia poprzedniego – Vitality dość mocno męczącym się z Origen i ostatecznie wygrywającym 2-0 oraz ROCCAT zupełnie niespodziewanie pokonującym Fnatic wynikiem 2-1. Ale dzisiaj kolejne mecze!

Rywalizację otworzy pojedynek pomiędzy Unicorns of Love a H2k Gaming. Czy komuś trzeba jeszcze przypominać jak ważne jest to spotkanie? W tym momencie Marcin „Jankos” Jankowski i spółka prowadzą w tabeli grupy B europejskich rozgrywek, ale zespołem, który depcze po piętach Polakowi są właśnie Jednorożce. UoL legitymuje się identyczny bilansem co liderujące H2k i bezpośredni mecz pomiędzy tymi zespołami prawdopodobnie zadecyduję o tym, kto ostatecznie zdobędzie rozstawienie w play-offach… W pierwszy meczu tych drużyn 2-1 zwyciężyły Jednorożce. Czy Jankosowi uda się rewanż na młodym Andrei’u „Xerxe” Dragomirze i jego kompanach?

 

Unicorns of Love vs H2k Gaming o godzinie 17.00

 

Później natomiast mecz wcale nie gorszy. Co prawda sytuacja w grupie A jest znacznie stabilniejsza, ale drugie Misfits na pewno będzie chciało powalczyć z najlepszą na wiosnę ekipą G2 Esports i udowodnić, że stosunkowo łatwa porażka z H2k 0-2 w poprzedniej kolejce była tylko wypadkiem przy pracy. Jednocześnie G2 wciąż walczy o perfekcyjny split – na koncie ekipy prowadzonej przez trenera Joey’a „YoungBuck” Steltenpoola wciąż widnieje zero przy liczbie porażek, zaś wskaźnik zwycięstw pokazuje już dziewięć! Czy Lee „KaKaO” Byung-kwon wywalczy piąty laur MVP spotkania i wyjdzie w tej klasyfikacji na prowadzenie? A może G2 po raz kolejny pokaże swoją dominację w regionie?

 

G2 Esports vs Misfits około godziny 20.00

 

Transmisja EU LCS od godziny 17.00 na Polsatsport.pl. Pierwszy mecz  transmitowany będzie również na antenie Polsat Sport News od godziny 17.00.

 

Rafał Fiodorow

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze