Już dziś PRIDE zawalczy z Rogue o punkty w ECS

Inne
Już dziś PRIDE zawalczy z Rogue o punkty w ECS

Niestety ani PRIDE, ani Kinguin nie zdołały zakwalifikować się do dalszej części turnieju. W kolejnym etapie ECS zobaczymy reprezentantów North oraz Space Soldiers. Wprawdzie turniej został już rozstrzygnięty, lecz dla formalności odbędzie się jeszcze ostatni mecz, w którym „orzełki” zmierzą się z Rogue.

Znamy już laureatów trzeciego sezonu ECS Development League. Zgodnie z przewidywaniami pierwsze miejsce w zawodach zajęło bezkonkurencyjne North. Sporym zaskoczeniem była znakomita dyspozycja Space Soldiers, które objęło drugą lokatę i tym samym zapewniło sobie awans do dalszej fazy rozgrywek. Wprawdzie turecka formacja poczyniła ogromne postępy, lecz nikt nie spodziewał się, że wypadnie lepiej od Gambit. Zespół pod wodzą Zeusa uplasował się na trzecim miejscu, które niestety nie dało mu awansu. Zaraz za nim znalazło się polskie Kinguin. PRIDE obecnie zajmuje przedostatnią pozycję, lecz już dziś wieczorem dostaną szansę zyskania kilku dodatkowych punktów do klasyfikacji generalnej.

 

Dzisiaj o godzinie 17:00 odbędzie się mecz zamykający turniej. Naprzeciwko siebie staną zawodnicy PRIDE oraz Rogue. Podobnie jak wcześniej spotkanie zostanie rozegrane w systemie BO2. Niestety do relacjonowania meczu nie zgłosił się żaden polski komentator, więc pozostaje nam jedynie oficjalna transmisja w języku angielskim.

 

17:00 - PRIDE vs Rogue - BO2

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze