Fullspeed opuścił szeregi Team iNETKOXTV

E-sport
Fullspeed opuścił szeregi Team iNETKOXTV
Team iNETKOXTV

Team iNETKOXTV utworzył się w wyniku projektu GO GO CS:GO, za który odpowiadają easy oraz saju. Dzisiaj pojawiła się informacja na temat zakończenia współpracy z fullspeedem. Po tym wydarzeniu w zespole pozostało zaledwie dwóch graczy z oryginalnego składu.

Fullspeed reprezentował barwy iNETKOXTV od zakończenia projektu GO GO CS:GO, który zaowocował utworzeniem profesjonalnej drużyny. Przez blisko półtora roku w dużej mierze przyczynił się on do wszystkich sukcesów odniesionych przez drużynę. Wśród wielu zdobytych osiągnięć znalazło się między innymi pierwsze miejsce podczas Good Game Expo E-Sport Challenge oraz drugie miejsce na Fantasy Expo Challenge #3.

 

Wprowadzanie roszad stało się już stałym elementem krajobrazu profesjonalnej sceny CS:GO. Niemniej jednak odwoływanie tego trendu do decyzji podjętej przez „koxów” byłoby dla nich krzywdzące. Podopieczni saja i easy'ego występowali w niezmienionym składzie przez ostatnie osiem miesięcy. Wprowadzenie zmiany najwyraźniej było ostatecznym rozwiązaniem mającym na celu poprawienie wyników drużyny. Poniżej przedstawiamy pełne oświadczenie wydane przez przedstawiciela zespołu.

 

Wraz z dniem dzisiejszym skład Team iNETKOXTV opuszcza Bartek „fullspeed” Długokęcki. Wiemy, że dla wielu z Was będzie to szokująca decyzja. Staramy się za wszelką cenę unikać zmian w ekipie, zdajemy sobie bowiem sprawę z wagi więzi jakie buduje się poprzez długotrwałe granie razem. Graliśmy w obecnym składzie ponad osiem miesięcy, Bartek był jej częścią od półtora roku, od początku powstania Team iNETKOXTV. Tym bardziej smuci nas taki obrót spraw, na ten moment nie ma jednak innej możliwości.

 

Gra w obecnej piątce od dłuższego czasu nie wychodziła tak jak byśmy sobie tego życzyli, mieliśmy ciągłe wrażenie, że nie gramy tak jak prawdziwa drużyna. Różnice w podejściu do stylu gry sprawiały, że nie byliśmy w stanie się rozwijać. Wiecie, każdy musi czuć, że wykonuje właściwą rolę i jest na swoim miejscu, a przy tym musi pasować do reszty. Ciężko jest znaleźć piątkę ludzi, którzy będą się idealnie dopełniać, ale właśnie do tego dążymy jako drużyna. Dzisiaj płacimy wysoką cenę i podejmujemy bardzo trudną decyzję, mając nadzieję, że okaże się tą właściwą dla rozwoju Team iNETKOXTV. Nie wykluczamy, że w przyszłości spotkamy się razem z fullspeedem w jednym składzie, jesteśmy kumplami i bardzo się ze sobą zżyliśmy.

 

Dzięki Bartek za kawał serducha, który włożyłeś w drużynę. Niejednokrotnie pokazałeś talent i moc i mamy nadzieję, że nie przestaniesz się rozwijać! GL&HF

 

Skład Team iNETKOXTV:

 

Kuba „Markoś” Markowski

Mateusz „TOAO” Zawistowski

Michał „snatchie” Rudzki

Tomasz „phr” Wójcik

Jakub Nowak

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze