Inne

Skadoodle w śpiączce. Gracz CS:GO doznał...

Dwa dni temu gracze Cloud9 poinformowali, że Skadoodle znalazł się w szpitalu po tym, jak niespodziewanie stracił przytomność. Lekarze wykryli u niego krwotok wewnętrzny, a jego stan mieli określić jako krytyczny. Komplikacje wywołał zabieg usuwania torbieli, jakiemu wcześniej poddał się gracz CS:GO. Koledzy z drużyny prosili fanów o przesyłanie Lathamowi słów otuchy. Odzew był natychmiastowy.

 

Jak się okazało, Skadoodle wraca już do zdrowia. Poinformował o tym na swoim profilu na Twitterze. - Dziękuję za życzenia i wsparcie. To był trudny okres, ale mój stan jest już stabilny. Mimo to nadal konieczne jest przeprowadzenie pewnych badań – napisał, dodając: - mam nadzieję na jak najszybszy powrót do gry, ale moje serce musi jeszcze odpocząć, a ja całkowicie wyzdrowieć.

 


 

Nim zawodnik powróci do aktywnej gry w Cloud9 zastępować będzie go trener formacji –Soham ‘valens’ Chowdhury. W takim zestawieniu Amerykanie rozegrali już pojedynki z Misfits w ramach ESL Pro League, a także mecz kwalifikacyjny na finały trzeciego sezonu SL i-League z Renegades. Wszystkie spotkania przegrali.