Już dzisiaj rozpoczynają się Mistrzostwa Polski EA Sports FIFA 17

E-sport
Już dzisiaj rozpoczynają się Mistrzostwa Polski EA Sports FIFA 17
fot. gry-online.pl

Czterdziestu wirtualnych piłkarzy lada moment rozpocznie zmagania o tytuł Mistrza Polski FIFA 17. Zmagania będą toczyć się na platformach PlayStation 4 oraz Xbox One. Uczestnicy zawalczą o miejsce na finale w Katowicach oraz o pulę nagród rzędu 10 tysięcy złotych.

Oficjalne Mistrzostwa Polski EA Sports FIFA 17 Ultimate Team za pasem. Rozgrywki rozpoczną się już dzisiaj o godzinie 17:00. Lista uczestników liczy czterdziestu uczestników, którzy najpierw zostali podzieleni ze względu na wybraną platformę, a następnie przyporządkowano ich do jednej z czterech grup. Podczas fazy grupowej poszczególni zawodnicy będą dwukrotnie podejmować każdego ze swoich konkurentów. Zwycięstwo zostanie wynagrodzone trzema punktami do klasyfikacji generalnej, natomiast za remis będzie przysługiwać jedno oczko. Dwóch najlepszych graczy z każdej grupy otrzyma awans do dalszej fazy turnieju.

  

 

 

Szesnastu laureatów z pierwszego etapu zawodów pojedzie do Katowic, a areną ich zmagań stanie się tamtejsza siedziba ESL TV. Stawką w ostatecznej fazie rozgrywek będzie 10 tysięcy złotych.

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze