Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Do końca rozgrywek fazy zasadniczej Oreln Ligi zostały już tylko dwie kolejki. Łodzianki liczą na zwycięstwo i awans w tabeli, natomist pilanki będą chciały przerwać złą passę. Transmisja meczu Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

Podopieczne Błażeja Krzyształowicza w Lidze Mistrzyń przegrały 0:3 z Galatasaray Stambuł i tym samym zakończyły przygodę w europejskich rozgrywkach. Teraz mogą skupić się na meczach krajowych.

Trzeciej drużynie w tabeli do lidera brakuje dziesięciu „oczek”. Pomimo, że z wiceliderem Orlen Ligi, Impelem Wrocław, mają tyle samo wygranych spotkań, to punkty zadecydowały o kolejności tych drużyn.

Pilanki w obecnym sezonie zajmowały siódme miejsce, jednak znacznie spadły i ponownie są dwunastym zespołem w tabeli z 23. punktami na koncie. W ostatnich siedmiu spotkaniach nie wygrały ani razu. Dzisiejszy rewanż z Budowlanymi może przerwać ich złą passę, tym bardziej, że grają u siebie.

Enea PTPS Piła ma jeden zaległy mecz 15. kolejki z Atomem Treflem Sopot.

Podopieczne Jacka Pasińskiego przegrały poprzednie spotkanie z łodziankami, ale dopiero po zaciętej walce w tie-breaku.

Transmisja meczu Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź w Polsacie Sport od godz. 18:00. Komentują Przemysław Iwańczyk i Tomasz Wójtowicz.