Miła niespodzianka dla kibiców siatkówki

Siatkówka
Miła niespodzianka dla kibiców siatkówki
fot. CyfraSport

Już w sierpniu odbędzie się jubileuszowy XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Dlatego jedyny oficjalny dystrybutor biletów na to wydarzenie - firma Abilet.pl - przygotował dla kibiców jedyną w swoim rodzaju niespodziankę. Będą to bilety z... wizerunkiem ich posiadaczy!

- Postanowiliśmy uhonorować kibiców - mówi Krzysztof Frejman, prezes Abilet.pl. - Zachęcamy, żeby wgrywać na specjalnej stronie, przed zakupem, swoje selfie. My, po drobnej obróbce, umieścimy twarz kibica na bilecie w towarzystwie wybranych reprezentantów Polski. Dodatkowo zadbamy o narodowe barwy na twarzach kibiców. Specjalną aplikację do wgrania zdjęcia i wyboru siatkarzy można znaleźć pod adresem www.wagner2017.abilet.pl. Program wygeneruje unikalny kod, który trzeba będzie podać przy zakupie wejściówki. To jednak nie jedyna gratka dla fanów siatkówki - dodaje Krzysztof Frejman.

- To często cenne pamiątki, dlatego przygotowaliśmy bilety kolekcjonerskie. Planujemy je nieco inaczej pakować, jeśli ktoś zechce otrzymać taki bilet za pośrednictwem poczty, czy kuriera. Także niespodzianek będzie w tym roku więcej. - zapewnia szef Abilet.pl.

W tym roku ceny biletów będą się wahać od 40 do 160 złotych za każdy dzień zawodów (bilet będzie tradycyjnie obowiązywał na dwa mecze). - Od zawsze staramy się dostosować ceny do każdej kieszeni - mówi prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera, pomysłodawca i organizator Memoriału - Jerzy Mróz. - Chodzi o to, żeby zabawa na trybunach dla całej rodziny nie oznaczała wydatku równego wyjazdowi nad morzem, czy do ciepłych krajów. Już za 40 złotych od osoby możemy obejrzeć dwa pojedynki z udziałem najlepszych zawodników na świecie.

Z kolei wiceprezes Fundacji, Cezary Mróz, zauważa że w tym roku oczekiwanie na pierwszy dzień wiosny będzie podwójnie emocjonujące. - Najpierw powitamy wiosnę, a wieczorem - przed ekranem komputera - będziemy mogli sobie zapewnić bardzo gorące lato w TAURON Arenie. To najsilniej obsadzony Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w historii. Warto pamiętać, że jeszcze nigdy cały skład turnieju nie mieścił się w pierwszej dziesiątce światowego rankingu FIVB. Tym razem - tak właśnie jest - kończy Cezary Mróz.

Sprzedaż biletów na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera (TAURON Arena Kraków, 11-13.08.2017) z udziałem reprezentacji: Francji, Kanady, Rosji i Polski rozpocznie się w najbliższy wtorek, 21.03, o godzinie 18:00 na stronie www.abilet.pl.

psl, informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze