Boniek na Twitterze: Gdy rozmawiamy o piłce, to baba nam niepotrzebna

Piłka nożna
Boniek na Twitterze: Gdy rozmawiamy o piłce, to baba nam niepotrzebna
fot. PAP

Zbigniew Boniek to aktywny użytkownik mediów społecznościowych. Nie mógł więc ominąć okazji skomentowania wpisu Karoliny Hytrek-Prosieckiej, dyrektor ds. komunikacji w Ekstraklasie SA. - Bez przesady, gdy rozmawiamy o piłce, to nam baba niepotrzebna - napisał.

Prezes PZPN chyba każdą wolną chwilę spędza na prowadzeniu swoich profili w mediach społecznościowych. Jest niezwykle aktywnym użytkownikiem, a jego posty, nierzadko kontrowersyjne, często wywołują burzę dyskusji.

 

Na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, "Zibi" wtrącił się do rozmowy między Karoliną Hytrek-Prosiecką a Januszem Piechocińskim, posłem PSL.

 

Sprawa wydawała się mało znacząca, poszło o kubek z logo PSL, w którym piła kawę dyrektor Hytrek-Prosiecka. Pod tym zdjęciem, dodanym przez Hytrek-Prosiecką, "Zibi" wtrącił swoje trzy grosze, komentując: "Jeden dla mnie, zbieram". 

 

Po tym wpisie, dyrektor zaproponowała wspólną kawę dla całej trójki, ale chyba nie spodziewała się takiej odpowiedzi. "Bez przesady, gdy rozmawiamy o piłce, to nam baba niepotrzebna" - odpisał Prezes PZPN.

Agnieszka Nurzyńska, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze