Dinamo Moskwa – Arkas Izmir. Transmisja w Polsacie Sport

Dinamo Moskwa – Arkas Izmir to pierwsze spotkanie rewanżowe 1/8 finału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami spotkania po pewnej wygranej w pierwszym meczu. Transmisja meczu Dinamo Moskwa – Arkas Izmir od godziny 17:00 w Polsacie Sport.

Siatkarze Dinama przed rewanżem są w doskonałej sytuacji. W pierwszym meczu na wyjeździe pokonali ekipę z Turcji bez straty seta. Rosjanie dominowali od pierwszych minut do końcowego gwizdka, ani na chwilę nie tracąc kontroli nad przebiegiem spotkania. Faworyci imponowali skutecznością ataku, potężnymi zagrywkami oraz ilością bloków.

W spotkaniu Dinamo Moskwa – Arkas Izmir gospodarzom do awansu wystarczą dwa wygrane sety, ale trudno sobie wyobrazić, żeby Turcy byli w stanie zaszkodzić podopiecznym Jurija Mariczewa. Zwycięzca spotkania Dinamo Moskwa – Arkas Izmir spotka się z wygranym dwumeczu BBSK Stambuł – Berlin Recykling Volleys.

Transmisja meczu Dinamo Moskwa – Arkas Izmir od godz. 17:00 w Polsacie Sport.
Komentują Damian Dacewicz i Maciej Jarosz.