Eliminacje MŚ 2018: Sytuacja w grupie C. Program 5. kolejki, wyniki, transmisje

Piłka nożna

Niemcy dominują w rozgrywkach grupy C eliminacji MŚ 2018. W 5. kolejce spotkań podopieczni Joachima Loewa jadą do Azerbejdżanu po kolejny komplet punktów. Zobacz sytuację w grupie C oraz program i plan transmisji.

Cztery mecze, cztery zwycięstwa – dwanaście punktów na koncie, bramki: 160. Niemcy dzielą i rządzą w grupie C, pewnie ogrywając kolejnych rywali. Rozpoczęli od Norwegii (3:0), później były Czechy (3:0), Irlandia Północna (2:0) oraz San Marino (8:0). Do Baku jadą po kolejne zwycięstwo, choć piłkarze z Azerbejdżanu sprawili już w tych eliminacjach niespodzianki – pokonali 1:0 Norwegię i zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z Czechami. Z powodu kontuzji łydki nie będzie mógł zagrać w tym meczu bramkarz i kapitan piłkarskiej reprezentacji Niemiec Manuel Neuer.

 

Za plecami mistrzów świata toczy się walka o drugie miejsce. Istotna dla tej rywalizacji może być konfrontacja w Belfaście. Druga w tabeli Irlandia Północna podejmie Norwegię. Norwegowie zaliczyli falstart w tych eliminacjach, przegrali z Niemcami, Azerbejdżanem i Czechami (1:2), wygrali jedynie z San Marino 4:1. W rankingu FIFA Norwegia spadła na 84. – najgorsze w historii miejsce. W efekcie, w listopadzie 2016 roku trener Per-Mathias Hogmo pożegnał się ze stanowiskiem, a w lutym nowym selekcjonerem został słynny Lars Lagerbaeck. Czy odmieni oblicze reprezentacji Norwegii? Mecz w Belfaście to dla tej drużyny ostatni dzwonek, by włączyć się do walki o drugie miejsce w grupie C.

 

W trzecim spotkaniu tej kolejki Czesi zmierzą się w Serravalle z San Marino. Każdy inny rezultat, niż wysokie zwycięstwo gości będzie ogromną niespodzianką.

 

Program 5. kolejki spotkań grupy C:

 

2017-03-26: Irlandia Północna  Norwegia (na żywo: Polsat Sport News – 20.35)
2017-03-26: Azerbejdżan – Niemcy (premiera: Polsat Sport – 00.15)
2017-03-26: San Marino  Czechy (premiera: Polsat Sport News – 00.30).

 

 

W załączonych materiałach wideo skróty najciekawszych spotkań grupy C.

 

WYNIKI I TABELE ELIMINACJI MŚ 2018

 

GRUPA A. Program 5. kolejki, wyniki, transmisje
GRUPA B. Program 5. kolejki, wyniki, transmisje
GRUPA D. Program 5. kolejki, wyniki, transmisje
GRUPA E. Program 5. kolejki, wyniki, transmisje
GRUPA F. Program 5. kolejki, wyniki, transmisje
GRUPA G. Program 5. kolejki, wyniki, transmisje
GRUPA H. Program 5. kolejki, wyniki, transmisje
GRUPA I. Program 5. kolejki, wyniki, transmisje

 

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze