El. MŚ 2018: Rywal Polaków słabszy od Cypru! W dwanaście minut stracił trzy gole

Selekcjoner reprezentacji Kazachstanu - Talgat Baysufinov.

Cypr pokonał u siebie Kazachstan 3:1 (0:1) w towarzyskim meczu piłkarskim, który odbył się w Larnace. Goście są rywalami Polaków w eliminacjach mistrzostw świata 2018.

Po czterech kolejkach eliminacji MŚ 2018 polscy piłkarze prowadzą w tabeli grupy E z dorobkiem 10 punktów. W niedzielę biało-czerwoni zagrają na wyjeździe z Czarnogórą. Kazachowie, których tego samego dnia czeka wyjazdowe spotkanie z Armenią, zajmują ostatnie miejsce (2 pkt).

Cypr - Kazachstan 3:1 (0:1)

Bramki: Nestoras Mitidis (55'), Fanos Katelaris (62'), Dimitris Christofi (67') - Tanat Nusserbajew (29')