Mimo kontuzji żeber Krychowiak przybył jednak do Warszawy, gdzie reprezentacja Polski przygotowuje się do wyjazdowego starcia z Czarnogórą. Według informacji sport.pl filar środkowej formacji kadry Adama Nawałki przeszedł badania, które wykluczyły jego występ w Podgoricy. Krychowiak nie będzie uczestniczył dalej w zgrupowaniu reprezentacji i wróci do Paryża.

 

"Na konferencji prasowej podamy informację o stanie zdrowia Grzegorza Krychowiaka" - powiedział rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Ostatnie miesiące są dla byłego piłkarza Sevilli czy Reims prawdziwym koszmarem. Jesienią Krychowiak nie potrafił wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie PSG, a kolejne tygodnie tylko pogarszały jego sytuację w klubie z Paryża. Polak pojawił się jednak na boisku na ostatnie minuty starcia z Barceloną w Lidze Mistrzów i "dołożył cegiełkę" do porażki 1:6 eliminującej PSG z rozgrywek. W ostatnich dniach głośno było również o jego kłótni z kolegą z zespołu - Presnelem Kimpembe.

Reprezentacja Polski zagra z Czarnogórą w niedzielę 26 marca. Początek spotkania o 20:45. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport.