Piłka nożna

Kadra tęskni za Borucem! Wciąż czeka na niego...

Reprezentanci Polski zostawili na stołówce wolne miejsce dla doświadczonego bramkarza AFC Bournemouth. Jednak 37-latek nie odwiedzi kolegów podczas zgrupowania, bowiem przebywa aktualnie w Dubaju. W przerwie na mecze reprezentacyjne drużyna Boruca poleciała na kilka dni do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby przygotowywać się do najbliższych meczów Premier League. - To będą wymagające treningi w wysokich temperaturach. Byliśmy w Dubaju przed rokiem i sporo zyskaliśmy sportowo. Liczymy, że teraz będzie tak samo - wyznał na łamach brytyjskich mediów trener ekipy "Wiśni", Eddie Howe.

Borucowi Dubaj bardzo się podoba. Za pośrednictwem Instagrama 64-krotny reprezentant Polski pokazał nagraniem z pokazu tańczących fontann, które są jedną z atrakcji tego nowoczesnego miasta.

 

 

😍!!!

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc) 22 Mar, 2017 o 11:04 PDT


Drużyna trenera Adama Nawałki przygotowują się w tym czasie do niedzielnego starcia z Czarnogórą w ramach eliminacji do MŚ 2018 w Rosji. Na kanale internetowym "Łączy nas piłka" Kamil Glik, Kamil Grosicki oraz Sławomir Peszko wyznali, że na stołówce zostawiają jedno miejsce wolne. Reprezentanci liczą, że "Arczi" niebawem ich odwiedzi. Jednak nie nastąpi to w trakcie tego zgrupowania.