Inne

Stan zdrowia Skadoodle'a stabilny

Ostatnio wiele mówiło się na temat zdrowia amerykańskiego zawodnika jednej z bardziej na tamtej scenie drużyn Counter-Striike: Global Offensive - Cloud9. Tyler „SkadoodleLatham borykał się bowiem przez pewien czas z komplikacjami pooperacyjnymi. Zabieg miał na celu usunięcie torbieli. Po wszystkim Latham czuł się względnie dobrze, lecz po kilku dniach stracił przytomność w związku z wewnętrznym krwotokiem. Nieoficjalne źródła podawały nawet do wiadomości publicznej informacje o pozostawaniu zawodnika w stanie śpiączki.

Po kilku dniach wiadomo było, że utalentowany gracz powraca do pełni sił. Co więcej, jego kolega z zespołu - JakeStewie2kYip, poinformował na łamach swojego oficjalnego profilu Twitter, że Skadoodle wraca do gry! Oznacza to między innymi, że końca dobiegła tymczasowa misja Sohama 'valensa' Choudhury, który zastępował go w składzie na czas nieobecności.

 

 

 

 Co więcej, Cloud9 ze Skadoodle w składzie zmierzyło się wczoraj wieczorem z compLexity w ramach ESL Pro League Season. Obie potyczki, zarówno na mnie de_nuke, jak i de_train, wygrane zostały właśnie przez Jordana 'n0thinga' Gilberta i spółkę. Na uwagę zasługuje tu również fakt, że Skadoodle spisał się w obu spotkaniach nadzwyczaj dobrze i tym samym otrzymał miano MVP!