Czarnogóra - Polska: Jovetić kontuzjowany! Trwa walka z czasem!

Piłka nożna
Czarnogóra - Polska: Jovetić kontuzjowany! Trwa walka z czasem!
fot. PAP/EPA

Stevan Jovetić, największy as reprezentacji Czarnogóry, od dwóch dni odczuwa silny ból w łydce. Snajper Sevilli trenuje indywidualnie, a lekarze kadry robią wszystko, by w niedzielę 27-latek mógł wystąpić w meczu przeciwko Polsce. Nie ukrywajmy, bez niego zespół Czarnogóry znacznie straci na wartości.

O kontuzji Joveticia w czwartek późnym wieczorem poinformował czarnogórski serwis vijesti.me. Dziennikarze podkreślili, że wystep snajpera z Polską jest wysoce wątpliwy, ale wciąż istnieje nadzieja.

Jovetić od wtorku trenuje indywidualnie i ma jeszcze niespełna dwa dni, by wrócić do optymalnej formy. Vijesti.me dodaje jednak, że jeśli w sobotę zawodnik nie będzie w stanie trenować, jego występ z Polską będzie praktycznie przekreślony.

Czyżby szykował się spektakularny powrót Mirko Vucinicia, który ostatni raz w kadrze zagrał w 2015 roku? Wiele na to wskazuje, a przecież założenie było takie, że 33-latek przyjeżdża na zgrupowanie tylko i wyłącznie dla atmosfery...

Oczywiście nie wypada się cieszyć z cudzego nieszczęścia, ale bez Joveticia bramkowe szanse Czarnogóry spadają radykalnie. A to akurat dla nas dobra wiadomość.

Transmisja meczu Czarnogóra - Polska w niedzielę od godz. 20:35. Komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie