Drugi dzień 9. kolejki EU LCS: Transmisja na Polsatsport.pl

E-sport
Drugi dzień 9. kolejki EU LCS: Transmisja na Polsatsport.pl
Autor: Wiktoria Małachowska

W 9. tygodniu EU League of Legends Championship Series kontynuowane będą pojedynki wewnątrz każdej z grup. W pierwszym meczu naprzeciw siebie staną drużyny Misfits i Team ROCCAT, a w drugim Unicorns of Love zmierzy się z Origen. Transmisja pierwszego spotkania od godziny 17.00 w portalu Polsatsport.pl.

W pierwszym spotkaniu zmierzą się zespoły z grupy A. Plasujące się na drugiej lokacie Misfits stanie oko w oko z Team ROCCAT, które zajmuje pozycję czwartą. Po fatalnej serii porażek z początku splitu Felix "Betsy" Edling i spółka odbili się od dna i nadal stoją przed szansą, aby awansować do fazy play-off. Muszą jednak wygrać jedno z dwóch spotkań i liczyć na potknięcie Fnatic.


Transmisja meczu Misfits vs Team ROCCAT od godziny 17.00 na portalu Polsatsport.pl

Bohaterami drugiego meczu będą zespoły z dwóch biegunów grupy B. Origen to zdecydowanie najgorsza drużyna rozgrywek. W 11. dotychczasowych kolejkach nie wygrała ani razu i pogodziła się już z rolą zespołu zamykającego tabelę. "Jednorożce" są z kolei rewelacją LCS, bowiem wygrały osiem z dziesięciu meczów, a ostatnio rozprawiły się nawet z drużyną Marcina "Jankos" Jankowskiego - H2K.


Transmisja meczu Unicorns of Love vs Origen na portalu Polsatsport.pl około godziny 20.00

 

Wojciech Podgórski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze