Kolejna porażka ekipy Czerczesowa! Kapitalna akcja Zahy ozdobą meczu (WIDEO)

Fatalna forma Rosjan na nieco ponad rok przed mistrzostwami świata nie wróży nic dobrego. Piłkarze Stanisława Czerczesowa tym razem polegli w starciu z Wybrzeżem Kości Słoniowej 0:2. Ozdobą meczu była kapitalna akcja i gol Wilfreda Zahy.

Rosjanie pokazywali dobry futbol w początkowych minutach spotkania. Poważnie zagrozić bramkce gości im się jednak nie udawało. W 30. minucie wynik otworzył napastnik Aston Villi Jonathan Kodjia. Jednobramkowa przewaga utrzymywała się do 70. minuty, kiedy to defensywę Rosji ośmieszył piłkarz Crystal Palace Zaha. Iworyjczyk z wielką łatwością minął kilku piłkarzy ”Sbornej” i kapitalnie wykończył akcję.

Na nieco ponad rok przed MŚ w Rosji Czerczesow ma poważny problem. W siedmiu meczach kontrolnych jego ekipa wygrała zaledwie dwukrotnie,  a porażki z Katarem czy Kostaryką na pewno nie napełniają optymizmem.

Rosja - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:2 (0:1)

Bramki: Kodjia 30, Wilfried Zaha 70