Konferencja reprezentacji Polski. Kliknij i oglądaj!

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski. Kliknij i oglądaj!
fot. Cyfra Sport

Do meczu Czarnogóra - Polska w eliminacjach mistrzostw świata pozostało już niewiele czasu. W sobotę odbędzie się kolejna konferencja prasowa z udziałem reprezentacji Polski. Początek transmisji o godz. 14:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Pech nie opuszcza Grzegorza Krychowiaka także na zgrupowaniach kadry narodowej. Jeden z głównych kreatorów gry "Biało-Czerwonych" nabawił się kontuzji żeber jeszcze przed przyjazdem na zgrupowanie reprezentacji. Ból nie zniechęcił jednak piłkarza, który przyleciał do Warszawy. Po wstępnych badaniach okazało się jednak, że kontuzja jest zbyt poważna i wyklucza go z dalszych przygotowań do meczu z Czarnogórą. Środkowy pomocnik powrócił do Paryża.

Reprezentacja Polski odbyła dwa oficjalne treningi w Warszawie. Pierwszy miał miejsce na boisku KS ZWAR. Kilka dni później piłkarze sprawdzili jakość murawy na stadionie warszawskiej Polonii. Już w sobotę polskie orły wylecą do Podgoricy, gdzie przystąpią do ostatniego etapu przygotowań przed niedzielnym meczem z Czarnogórą.

Początek transmisji z konferencji reprezentacji Polski o godz. 14:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze