KSW Colosseum: Gamrot poznał rywala? Parke: Moja część wykonana

Sporty walki
KSW Colosseum: Gamrot poznał rywala? Parke: Moja część wykonana
fot. KSW
Mateusz Gamrot po pokonaniu "Pezinho"

Czy na gali KSW 39: Colosseum dojdzie do walki Mateusz Gamrot - Norman Parke? Irlandczyk z Północy opublikował na Facebooku zdjęcie podpisanego kontraktu z dopiskiem, że "wykonał swoją część". Czy to umowa z polską organizacją?

Od dłuższego czasu trwa kampania na rzecz zorganizowania walki Parke'a (23-5-1, 4 KO, 12 SUB) z mistrzem KSW wagi lekkiej Mateuszem Gamrotem na Stadionie Narodowym. Irlandczyk z Północy wielokrotnie podkreślał, że jak najbardziej jest chętny na takie starcie, lecz ciągle brakowało konkretów. Czas niekoniecznie grał na korzyść polskiej organizacji, gdyż z usług zawodnika z chęcią skorzystałyby ACB lub też BAMMA.

W czwartkowy wieczór Parke podzielił się z kibicami ciekawymi informacjami. Na zdjęciu, które opublikował, widać podpisany kontrakt. Nie mamy stuprocentowej pewności, że chodzi o KSW, ale biorąc pod uwagę, że o walce z Gamrotem mówiło się całkiem sporo, możemy założyć, że już niedługo dojdzie do oficjalnego potwierdzenia. Zwłaszcza że chwilę wcześniej doszło do takiej wymiany słów:

A tutaj już podpisany kontrakt Parke'a:

 
Parke w trakcie zawodowej kariery stoczył dziewięć walk dla UFC. Wygrał m.in. z Jonem Tuckiem (9-4, 4 KO, 5 SUB) oraz Rezą Madadim (14-5, 2 KO, 8 SUB). Po rozstaniu z największą organizacją MMA na świecie stoczył dwie walki - najpierw pokonał na ACB 47 Andrew Fishera (15-8-1, 5 KO, 9 SUB), a następnie wypunktował Paula Redmonda (11-7, 5 KO, 4 SUB) na gali BAMMA 28.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie