Dawidziuk i Świerczewski gośćmi Dogrywki Cafe Futbol!

Piłka nożna
Dawidziuk i Świerczewski gośćmi Dogrywki Cafe Futbol!

Mecz Polski z Czarnogórą w Podgoricy będzie oczywiście głównym tematem niedzielnego Cafe Futbol. Ponadto zgromadzeni w studiu goście Szymona Rojka czyli Piotr Świerczewski, Andrzej Dawidziuk oraz ekspert Polsatu Sport Cezary Kowalski, będą dyskutowali o kadrze U-21. Cafe Futbol w niedzielę w Polsacie Sport.

Temat numer jeden ostatnich dni to rzecz jasna eliminacje mistrzostw świata 2018. W piątej kolejce Polacy zagrają wyjazdowy mecz z Czarnogórą. Goście zgromadzeni w studiu świetnie znają realia kadry. Świerczewski to 70-krotny reprezentant Polski, uczestnik m.in. mundialu w 2002 roku. Dawidziuk zaś to jeden z najbardziej znanych trenerów bramkarzy w naszym kraju. Był w sztabie szkoleniowym zespołu Leo Beenhakkera. Zapewne w jego kierunku padnie pytanie o obsadę bramki drużyny Adama Nawałki w meczu z Czarnogórą.

 

Drugim zagadnieniem będzie kadra U-21, która w miniony czwartek rozegrała pierwszy w tym roku mecz kontrolny. Do mistrzostw Europy zostało już niewiele czasu, a spotkanie z Włochami na pewno dostarczyło Marcinowi Dornie mnóstwo materiału do analizy.

 

Prowadzący: Szymon Rojek

Goście: Piotr Świerczewski i Andrzej Dawidziuk

Ekspert: Cezary Kowalski

 

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport. Od godziny 12.25 Dogrywka na Polsatsport.pl

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze