Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna

Do meczu eliminacji mistrzostw świata Czarnogóra – Polska pozostał już tylko jeden dzień. Dziś po południu kadra Adama Nawałki dotarła do Podgoricy. W stolicy Czarnogóry została zorganizowana kolejna konferencja prasowa z udziałem reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl.

Zgrupowanie opuścił Grzegorz Krychowiak, który doznał urazu żeber. Poza zawodnikiem PSG wszyscy reprezentanci są zdrowi i gotowi na niedzielne starcie z ekipą z Bałkanów.

Biało-Czerwoni rozpoczęli zgrupowanie w wąskim gronie już w niedzielę. Dzień później w Warszawie zameldowali się wszyscy reprezentanci. We wtorek, na boisku KS ZWAR, podopieczni Adama Nawałki odbyli pierwszy trening. W środę 12. drużyna rankingu FIFA przeprowadziła zajęcia treningowe na stadionie Polonii Warszawa; był to trening zamknięty. W czwartek oraz w piątek kadrowicze również trenowali na obiekcie warszawskiego klubu.

Polacy są już w Podgoricy, gdzie dzień później o godzinie 20:45 zmierzą się w spotkaniu eliminacji do mistrzostw świata 2018 z Czarnogórą. Z drużyną prowadzoną przez Branko Brnovicia, Polakom nigdy nie udało się wygrać. Dotychczasowy bilans meczów z "Dzielnymi Sokołami" to dwa remisy.

 

Konferencja reprezentacji Polski przed meczem z Czarnogórą w załączonym materiale wideo.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze