MotoGP: Grand Prix Kataru. Transmisja na Polsatsport.pl

Moto
MotoGP: Grand Prix Kataru. Transmisja na Polsatsport.pl
fot.PAP/EPA

W niedzielę najlepszych motocyklistów świata czeka wyścig o Grand Prix Kataru. Jak spiszą się zawodnicy MotoGP, Moto2 i Moto3? Kto okaże się najszybszy na torze Losail? Transmisja niedzielnych rozgrzewek w Polsacie Sport Extra, natomiast do obejrzenia na Polsatsport.pl wyścig o GP Kataru.

Na faworyta w MotoGP wyrasta nowy zawodnik fabrycznego zespołu Yamahy Maverick Vinales. Hiszpan, który we wszystkich przedsezonowych testach mógł się pochwalić uzyskaniem najlepszych czasów, potwierdził znakomitą formę. Okazał się najszybszy podczas pierwszej i trzeciej sesji treningowej.

Jak spiszą się trzej najszybsi motocykliści poprzedniego sezonu, czyli Marc Marquez, Valentino Rossi i Jorge Lorenzo? Na razie żaden z nich nie zachwycał. Tylko ten pierwszy zmieścił się na podium pierwszej sesji treningowej, zajmując drugie miejsce.

Niestety pogoda w Katarze jest nie korzystna dla motocyklistów. Przedstawiciel Komisji ds. Bezpieczeństwa MotoGP - Loris Capirossi stwierdził, że anulowanie kwalifikacji w sobotę było nieuniknione. Decyzja została podjęta ze względu na stojącą wodę na torze, a pozycje startowe do niedzielnego wyścigu otwierającego sezon, zostaną określone przez połączenie czasów z sesji treningowych.

Transmisja niedzielnego wyścigu GP Kataru na Polsatsport.pl. Natomiast rozgrzewki przed GP Kataru w Polsacie Sport Extra. Początek o godzinie 14:20. Komentują Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie