Gamrot: Parke chce mnie złamać psychicznie? Niech próbuje

Sporty walki

Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 SUB) niedawno poznał swojego rywala na gali KSW 39: Colosseum. Przeciwnikiem mistrza wagi lekkiej na największej gali MMA w Europie będzie Norman Parke (23-5-1, 4 KO, 12 SUB). Irlandczyk z Północy poza klatką lubi też toczyć wojenki na portalach społecznościowych. Przekonał się o tym sam "Gamer".

Po przedstawieniu najbliższego rywala Gamrota, prowadzący magazyn Puncher Artur Łukaszewski zapytał  naszego zawodnika o pyskówki ze strony Brytyjczyka. Parke niedawno wspomniał o pewnej sytuacji, która miała miejsce w Tajlandii, gdzie w tym samym czasie przebywał zarówno "Stormin", jak i "Gamer".

 

 - To jest dość ciekawe, bo sam się zastanawiam o co mogło mu chodzić. W Tajlandii na pewno go nie spotkaliśmy. Trenowaliśmy tam dwa razy dziennie. Nasze wyjazdy w Tajlandii były okej, tak samo jak spotkania na plaży. Nikt mnie nie znokautował ani nie poddał, więc wstydu nie było. Myślę, że to jego taktyka, by mnie złamać psychicznie. Wiadomo, że jak dalej będzie podskakiwał to mu odpowiem, ale ja nie jestem zawodnikiem, który lubi wykrzykiwać różne rzeczy przed walką  skomentował Gamrot.

 

- Wydaje mi się, że te pyskówki wzięły mu się z UFC, ponieważ tam każdy krzyczy i próbuje złamać przeciwnika słownie. Niech próbuje! – dodał 26-latek.

 

Dodatkowo Dyrektor Sportowy Federacji KSW Wojsław Rysiewski stwierdził, że w przypadku Parke’a było ciężko go utrzymać w ryzach. - On będzie próbował szczypać Mateusza, taki ma styl. To zależy od "Gamera", czy mu się powiedzie, czy może nawet to nie jest dobry pomysł denerwować Mateusza. Wszystko zwieńczy się zamknięciem klatki - zakończył.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze