Puncher: O KSW i nadchodzących galach boksu

Sporty walki
Puncher: O KSW i nadchodzących galach boksu
fot. Polsat Sport

Trzech przedstawicieli KSW, a także trzech gości ze świata szermierki na pięści, zasiądzie w poniedziałkowy wieczór w studiu "Punchera". Tym razem porozmawiamy o zbliżających się galach KSW 38 i KSW 39, a także kwietniowych wydarzeniach w polskim boksie. Puncher o 21:30 w Polsacie Sport.

Kolejnego "Punchera" rozpoczniemy z wysokiego "C", bowiem gościem Artura Łukaszewskiego będzie mistrz KSW w wadze lekkiej - Mateusz Gamrot. "Gamer" w poniedziałkowy poranek poznał rywala, z którym zmierzy się na KSW 39 na PGE Narodowym, a będzie to znakomity Brytyjczyk - Norman Parke. Jak jeden z mistrzów KSW oceni dobór rywala na tak ważną galę? Tego dowiemy się już wieczorem.

Po Gamrocie do studia przy Ostrobramskiej 77 wejdą dwaj inni zawodnicy największej europejskiej federacji MMA - Antoni Chmielewski i Łukasz Bieńkowski, którzy staną naprzeciw siebie podczas gali KSW 38: Live in Studio, która odbędzie się już 7 kwietnia. Ich ogłoszony niedawno pojedynek oficjalnie zamknął kartę walk gali, którą pokażemy między innymi w otwartym Polsacie. Jak obaj podchodzą do tego starcia?

W trzeciej części - poświęconej w całości boksowi - gośćmi Artura Łukaszewskiego będą Rafał Jackiewicz, Andrzej Wasilewski i Janusz Pindera. W programie będziemy także świadkami telefonicznego łączenia z Arturem Szpilką, który opowie między innymi o kulisach odwołania jego walki z Adamem Kownackim. Pięściarscy eksperci porozmawiają natomiast o zbliżających się galach w polskim boksie - 8 kwietnia odbędzie się gala w Zakopanem, natomiast dwa tygodnie później w Legionowie do ringu wejdą m. in. Krzysztof Zimnoch i Krzysztof Głowacki.

Puncher o 21:30 w Polsacie Sport. Zapraszamy również na Puncher Extra Time - tylko na Polsatsport.pl.

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski

 

Goście:

- Mateusz Gamrot

- Antoni Chmielewski, Łukasz Bieńkowski

- Rafał Jackiewicz, Andrzej Wasilewski, Janusz Pindera.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze