Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo: Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo: Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

W 26. kolejce Orlen Ligi Tauron MKS Dąbrowa Górnicza podejmie u siebie Legionovię Legionowo. Transmisja meczu w Polsacie Sport Extra od godziny 20.30.

Przed ostatnią kolejką fazy zasadniczej wszystko wydaje się już być jasne. Spotkanie z Legionovią nie ma większego znaczenia dla dąbrowianek, które w poprzednich 25 seriach zainkasowały czterdzieści sześć punktów i przed poniedziałkowym meczem plasują się na piątej lokacie. Wiadomo bowiem, że nikt im tego miejsca już nie odbierze i w fazie play-off będą broniły go w dwumeczu z Commerceconem Łódź. Mecz z Legionovią będzie więc dla podopiecznych Magdaleny Śliwy świetną okazją do przećwiczenia elementów gry, które nadal wymagają poprawy.

Znacznie gorzej prezentuje się sytuacja przyjezdnych, które dotychczas zgromadziły zaledwie dwadzieścia punktów i zamykają tabelę Orlen Ligi. Zwycięstwo nad Tauronem zapewniłoby im awans o jedną lokatę wyżej, ale nawet wtedy w kolejnej fazie będą walczyć z Atomem Treflem Sopot, lub KSZO Ostrowiec o trzynaste miejsce na koniec sezonu 2016/2017. Jeżeli podopieczne Roberta Strzałkowskiego przegrają tę rywalizację, to czeka ich baraż z najlepszą drużyną pierwszej ligi, o utrzymanie w najwyższej siatkarskiej klasie rozgrywkowej.

Transmisja meczu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo na antenie Polsatu Sport Extra od godziny 20.30. Komentują Adam Romański i Tomasz Wójtowicz.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze