Francja - Hiszpania: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Francja - Hiszpania: Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Francja - Hiszpania to mecz, którego nie można przegapić! - Takie spotkania tak naprawdę nigdy nie są towarzyskie - stwierdził selekcjoner gospodarzy Didier Deschamps. Transmisja meczu Francja - Hiszpania w Polsacie Sport.

Jedni i drudzy przystąpią wygrali swoje ostatnie mecze w eliminacjach mistrzostw świata 2018, więc powinni wyjść na murawę Stade de France w znakomitych nastrojach. Francja pokonała Luksemburg 3:1, natomiast Hiszpania rozbiła Izrael 4:1.

 

- Będziemy mieli przed sobą jeden z najlepszych zespołów na kontynencie, więc możemy mieć problemy. Ale wolę takie spotkania, niż te, w których łatwo kontrolujemy sytuację. Hiszpanie są często przy piłce i często stwarzają zagrożenie pod bramką, zmuszą nas do pracy w defensywie. Ale nie zadowolimy się samą grą w obronie. Później będziemy wszystko analizować i to na pewno zaowocuje w przyszłości - zapowiedział Deschamps.

 

Na ten moment lepszym bilansem może się pochwalić Hiszpania, która wygrała 15 z 34 meczów. Francja okazała się lepsza w 12 spotkaniach. Pozostałe kończyły się remisami.

 

Ostatni mecz Francji i Hiszpanii miał miejsce we wrześniu 2014 roku. Górą byli "Trójkolorowi", wygrywając 1:0. Na listę strzelców wpisał się Loic Remy.

 

Transmisja meczu Francja  Hiszpania w Polsacie Sport. Początek o godzinie 21:00. Komentuje Mateusz Borek.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze