PRIDE zagra z Red Reserve w ramach Binary Dragons csgopolygon

E-sport
PRIDE zagra z Red Reserve w ramach Binary Dragons csgopolygon
fot. thescoreesports.com

PRIDE rozpoczyna dziś zmagania w ramach pierwszego sezonu Binary Dragons csgopolygon. Podopieczni Piotra ‘neqsa’ Lipskiego zmierzą się z Brazylijczykami spod szyldu Red Reserve.

Po tym jak gracze Team Kinguin odpadli z rozgrywek już w fasie grupowej – przegrywając m.in. z HellRaisers – w zmaganiach Binary Dragons csgopolygon pozostała wyłącznie jedna ekipa znad Wisły. „Orzełki” już dziś zainaugurują swój udział starciem z Red Reserve – Brazylijczykami do niedawna reprezentującymi Orbit Esport. W ich składzie znajdziemy choćby Renato ‘naka’ Nakano, w przeszłości związanego z Made in Brazil. Spotkanie odbędzie się o 17:00 i odbędzie się w systemie BO1. Transmisję z pojedynku zapewniają organizatorzy na swoim kanale.

 

17:00 – PRIDE vs Red Reserve – BO1

 

PRIDE trafiło do grupy D. Oprócz Brazylijczyków w koszyku znajdują się także z Space Soldiers i Binary Dragons. Walka w turnieju toczy się o nagrody pieniężne z puli $20,000. Oprócz biało-czerwonych ekip do zawodów zaproszono również m.in. HellRaisers, aFlipSid3 Tactics, Epsilon Esports, iGame.com, ALTERNATE aTTaX czy Vega Squadron.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze