Jak trenują Izako Boars? Drugi vlog z bootcampa

E-sport
Jak trenują Izako Boars? Drugi vlog z bootcampa

Na kanale PRAWUsa pojawił się kolejny vlog z Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. W kilkuminutowym materiale poznaliśmy kulisy treningu podopiecznych Izaka, dowiedzieliśmy się z jakiego korzystają sprzętu, a także czym zajmują się podczas wolnego czasu.

Centralny Ośrodek Sportowy stanowi obiekt założony z myślą o wspomaganiu szkolenia polskich olimpijczyków. Od kilku dni placówka w Szczyrku jest również tymczasowym domem dla Izako Boars. Reprezentanci tej młodej ekipy wciąż mają do przebycia długą drogę, jeśli w przyszłości zamierzają konkurować z drużynami należącymi do czołówki CS:GO. Podopieczni Izaka otrzymali na miejscu dostęp do wszystkich narzędzi niezbędnych do zbudowania silnego zespołu. Dodatkowo zyskali możliwość skorzystania z pomocy kadry wykwalifikowanych specjalistów. W przerwach od przygotowań gracze mogą rozerwać się przy bardziej konwencjonalnych dyscyplinach sportu czy też skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej.

 

Obok piątki zawodników do ośrodka przybyli także Izak wraz z PRAWUsem. Menadżer zespołu postanowił stworzyć serię video blogów, w której udokumentował kulisy pobytu Dzików w COS. W drugim odcinku mieliśmy okazję zobaczyć drużynę podczas treningu, a także dowiedzieliśmy się na jakim sprzęcie grają poszczególni zawodnicy. Podczas kręcenia filmu PRAWUs zabrał nas również na wspólny spacer po malowniczym Szczyrku. Bootcamp nie umknął uwadze mediów, które przybyły na miejsce celem przeprowadzenia reportażu na temat drużyny.

 

 

 

 

Izao Boars lada dzień sprawdzą się podczas trzeciej tury kwalifikacji do Polskiej Ligi Esportowej. Po niespodziewanej porażce w ostatniej rundzie będzie to dla nich ostatnia szansa na awans do głównej fazy turnieju. Tydzień później Dziki zaliczą swój lanowy debiut na Let's Play Częstochowa 2017.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze