jasonR rozpoczyna okres próbny w OpTic

Inne
jasonR rozpoczyna okres próbny w OpTic

Po krótkim epizodzie z udziałem Hiko przyszedł czas na kolejnego, potencjalnego następce stanislawa. Nowym kandydatem został jasonR, który będzie mógł wykazać się podczas okresu próbnego.

Niespełna dwa miesiące temu ze składem OpTic pożegnał się stanislaw. Podczas wspólnych występów dał się poznać jako charyzmatyczny przywódca, więc rozstanie było sporą stratą dla drużyny. Na jego miejsce przyjęty został Hiko, a wraz z nim do zespołu dołączył również peacemaker, który objął stanowisko szkoleniowca. Drużyna zaprezentowała się w tym składzie podczas DreamHack Masters Las Vegas oraz IEM Katowice 2017, lecz na obu wspomnianych turniejach OpTic nie zdołało wywalczyć sobie awansu do fazy pucharowej. Pasmo niepowodzeń osłabiło morale zawodników i nie napawało optymizmem na przyszłość. W konsekwencji Hiko oraz peacemaker zakończyli współpracę z drużyną.
 
Północnoamerykańska formacja posiada jeden wolny etat zarezerwowany dla osoby, która będzie potrafiła odnaleźć się w roli lidera. Zadanie jest o tyle trudne, że na tamtejszej scenie wolni strzelcy dysponujący zdolnościami przywódczymi stanowią prawdziwą rzadkość. Niemniej jednak tego wymagającego zadania postanowił podjąć się jasonR, który został zatrudniony na okres próbny. W najbliższym czasie jego działania będą monitorowane zarówno przez kompanów, jak i włodarzy organizacji. Ich werdykt zapewne poznamy po pierwszych turniejach w odświeżonym składzie.

 

Skład OpTiC:

Will „RUSH” Wierzba
Tarik „tarik” Celik
Óscar „mixwell” Cañellas
Keith „NAF” Markovic
Jason „jasonR” Ruchelski (okres próbny)

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze