Kibice protestowali przeciwko Wengerowi na... meczu Nowa Zelandia - Fidżi!

Piłka nożna
Kibice protestowali przeciwko Wengerowi na... meczu Nowa Zelandia - Fidżi!
fot. PAP

Na wtorkowym meczu eliminacji mistrzostw świata między Nową Zelandią a Fidżi tłumów nie było. Mimo to garstka osób, która pojawiła się na stadionie Wellington, nie miała oporów, by wywiesić transparent uderzający w... Arsene'a Wengera!

Wydawało się, że przynajmniej na kilka dni, kiedy ligi zagraniczne - a przede wszystkim Premier League - mają przerwę, to sprawa Wengera przycichnie. Francuz na pewno liczył na spokojniejsze dni, by móc zastanowić się nad tym, co powinien zrobić w przyszłości. Tymczasem nagle pojawił się temat Alexisa Sancheza, który mógłby zostać w Arsenalu, ale tylko w razie podwojenia pensji itd. Z tego tematu łatwo było już przejść do zwolnienia Wengera...

Podczas ostatniego meczu ligowego Arsenalu nad stadionem West Bromwich Albion przeleciały dwa samoloty: najpierw jeden z napisem "NO CONTRACT", a następnie drugi z napisem "IN ARSENE WE TRUST". Kibice byli i są więc podzieleni. Minęło kilka dni, a część z nich postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie... w odległej Nowej Zelandii!

To był mecz eliminacji mistrzostw świata w strefie Oceanii. Nowa Zelandia grała z Fidżi na stadionie Wellington, który może pomieścić 35 tysięcy kibiców. Frekwencja jednak nie dopisała: pustych krzesełek praktycznie nie dało się zliczyć, lecz w oczy rzuciło się także coś innego, jeszcze bardziej nietypowego. Chodzi bowiem o transparent za jedną z bramek. Nawet w takim miejscu, przy okazji takiego spotkania ludzie znaleźli chwilę, by protestować przeciwko Wengerowi!

Mimo nieco egzotycznego meczu, to zdjęcie zrobiło furorę w internecie. Oczywiście przesadą jest, że spotkanie oglądało 50 osób, ale zdjęcie i tak może dać sporo do myślenia...

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze