Kronika Walk #1: Artur Sowiński vs Maciej Jewtuszko 1 (WIDEO)

Sporty walki

Artur Sowiński (17-8-2NC, 6 KO, 6 SUB) już 7 kwietnia w walce wieczoru gali KSW 38: Live in Studio zmierzy się z Łukaszem Chlewickim (14-5-1, 5 KO, 1 SUB). "Kornik" dla największej polskiej organizacji MMA stoczył już dwanaście pojedynków, ale zwycięstwo z Maciejem Jewtuszko z gali KSW 17 pozostało w pamięci kibiców na bardzo długo. Zobaczcie, jak Sowiński rozprawił się w 2011 roku z byłym zawodnikiem UFC!

Maciej Jewtuszko rozpoczynał przygodę z KSW po jedynym występie w karierze dla organizacji UFC. W lutym 2011 roku "Irokez" musiał uznać wyższość Curta Warburtona, a na polskiej ziemi miał pokazać, że pierwsza porażka w kaierze była tylko wypadkiem przy pracy.

Na gali KSW 17: Zemsta w Łodzi Jewtuszko zmierzył się z Arturem Sowińskim. "Kornik", podobnie jak Jewtuszko, powracał do startów po porażce z jeszcze niezbyt dobrze znanym polskiej publiczności... Conorem McGregorem. Sowiński zaskoczył wielu ekspertów swoją postawą i dość szybko rozprawił się z reprezentantem szczecińskich Berserkerów.

W załączonym materiale wideo walka Artur Sowiński vs Maciej Jewtuszko 1 z gali KSW 17: Zemsta!

O gali KSW 38: Live in Studio

W walce wieczoru gali KSW 38: Live in Studio, która odbędzie się już 7 kwietnia, zmierzą się były mistrz KSW wagi piórkowej Artur Sowiński oraz były pretendent do tytułu kategorii lekkiej Łukasz Chlewicki. Do klatki KSW powróci Anzor Azhiev, który spróbuje swoich sił w dywizji koguciej.

Po raz drugi w klatce KSW swoje umiejętności zaprezentuje Roman Szymański, który zmierzy się z byłym rywalem Filipa Wolańskiego - Denilsonem Nevesem de Oliveirą. Kamil Szymuszowski, będący na fali trzech kolejnych zwycięstw, podejmie Marifa Piraeva. Rosjanin dla KSW stoczył już jeden pojedynek przegrywając z Mateuszem Gamrotem podczas KSW 32: Road to Wembley, ale ze względu na kontuzję nie był w stanie zaprezentować pełni swoich umiejętności.

W podwarszawskim Sękocinie Nowym wystąpią także m.in. Łukasz Bieńkowski, Łukasz Rajewski, Grzegorz Szulakowski, Renato Pezinho czy Sebastian Romanowski.

Transmisja gali KSW 38: Live in Studio w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight oraz Polsacie!

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze