Prezes ONICO AZS potwierdza! Antiga zaakceptował umowę

Siatkówka
Prezes ONICO AZS potwierdza! Antiga zaakceptował umowę
fot. Cyfrasport

Na początku przyszłego tygodnia Stephane Antiga zostanie zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. – Dzień, godzinę i miejsce jeszcze ustalamy. W błysku fleszy podpiszemy umowę, która jest już przygotowana i zaakceptowana przez wszystkie strony – powiedziała w rozmowie z Przeglądem Sportowym prezes Politechniki, Jolanta Dolecka.

W ubiegłym tygodniu pojawiła się informacja, że Antiga ma zostać szkoleniowcem ONICO AZS PW, a Paweł Zagumny zostanie jej dyrektorem sportowym. Klub nie chciał jednak potwierdzić ich zatrudnienia.  – Zrobimy to, gdy podpiszą kontrakty – zaznaczył rzecznik prasowy, Adrian Komorowski.

 

W rozmowie z Przeglądem Sportowym prezes Dolecka potwierdziła jednak te informacje. – Spotkanie z dziennikarzami odbędzie się w przyszłym tygodniu w środę lub czwartek. Dzień, godzinę i miejsce jeszcze ustalamy. W błysku fleszy podpiszemy umowę, która jest już przygotowana i zaakceptowana przez wszystkie strony – powiedziała.

 

Antiga pracę w warszawskim klubie ma łączyć z funkcją selekcjonera reprezentacji Kanady. Dyrektorem sportowym będzie w ONICO Politechnice Paweł Zagumny, który 8 kwietnia rozegra ostatni mecz w karierze.

SA, Przegląd Sportowy, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze