Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport
fot. CyfraSport

Mecz Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn rozpocznie ostatnią, 30. kolejkę fazy zasadniczej PlusLigi i odpowie na jedno z ostatnich kluczowych pytań: czy drużynę Andrei Gardiniego stać na wyszarpanie awansu do najlepszej czwórki ligi? Transmisja meczu z Radomia na żywo w Polsacie Sport.

Indykpol AZS Olsztyn ma za sobą świetny sezon, jednak szanse na awans do fazy play-off prawdopodobnie są już tylko matematyczne. Zespół Andrei Gardiniego w ostatniej kolejce fazy zasadnicznej ma przed sobą ciężki wyjazd do Radomia na starcie z Cerradem Czarnymi, zaś do czwartego w tabeli Jastrzębskiego Węgla traci dwa punkty. Jastrzębianie zagrają przed własną publicznością z piętnastą w tabeli Łuczniczką Bydgoszcz i tylko katastrofa mogłaby odebrać im miejsce w play-offach. We wtorek wygrali z GKS-em Katowice 3:2 i znacznie przybliżyli się do najlepszej czwórki sezonu.

- Nie byłem zaskoczony takim wynikiem meczu Jastrzębskiego Węgla z GKS Katowice – zauważa Michał Żurek, libero Indykpolu AZS Olsztyn. – Trzeba przyznać, że w naszej lidze nie ma nic za darmo. Każda z drużyn miała swoje szanse, aby być w fazie play-off. Szkoda, że obecnie nic nie zależy od nas. My musimy zrobić swoje, czyli zagrać dobry mecz w Radomiu.

Cerrad Czarni są już pewni walki o miejsca 7-8, a przed własną publicznością potrafili już w tym sezonie podejmować walkę z zespołami z czołówki: zwycięstwo z wspomnianym Jastrzębskim Węglem czy zacięte pięciosetowe pojedynki z PGE Skrą Bełchatów robią wrażenie. W ostatnim spotkaniu obu zespołów w grudniu górą był zespół z Olsztyna (3:1), który tym razem musi liczyć na prawdziwy cud.

Transmisja meczu Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport od godz. 18:00.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie