Kinguin zmierzy się z zespołem Spirit w ramach fazy grupowej Hellcase Cup 3

E-sport
Kinguin zmierzy się z zespołem Spirit w ramach fazy grupowej Hellcase Cup 3

Ostatnia kolejka fazy zasadniczej Hellcase Cup 3 została rozpoczęta. Kinguin ma już awans w kieszeni i nie musi zanadto przejmować się dzisiejszym meczem. Wręcz przeciwnie wygląda sytuacja Spirit, dla którego będzie to walka o być albo nie być.

Zawodnicy Kinguin zdecydowanie nie przepadają za wszelkimi internetowymi turniejami i eliminacjami online. W ostatnim czasie odpadli z ECS Development League oraz europejskich kwalifikacji do StarLadder i-League. W ESL Pro League również nie idzie im najlepiej, gdyż piastują obecnie ostatnie miejsce w klasyfikacji. Turniej Hellcase Cup 3 może pomóc im osłodzić gorycz porażki. Polacy zajmują obecnie pierwsze miejsce w grupie, a dzisiejszy mecz z drużyną Spirit stanowi dla nich szansę na zdobycie kompletu punktów.

 

16:00 – Kinguin vs Spirit – BO3

 

Ostatni mecz grupowy z udziałem Polaków rozpocznie się o godzinie 16:00. Organizatorzy zdecydowali się na wybranie systemu best of three, więc czeka nas przynajmniej dwumapowy pojedynek. Jeśli rallenowi i spółce zależy na zachowaniu czystego konta, nie mogą sobie pozwolić na lekceważenie przeciwnika. Nadchodzące spotkanie stanowi dla Rosjan ostatnią szansę na wyjście z grupy, więc na pewno będą wyjątkowo zdeterminowani. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że składzie Spirit występuje chociażby DavCost, który niegdyś reprezentował barwy Flipsid3 Tactics i miał okazję zagrać na kilku Majorach. Jego niebagatelne doświadczenie może stanowić o sile rosyjskiej formacji.

Jakub Nowak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie