Żużel

Huszcza rezerwowym w meczu Polska - Reszta...

Mecz Polska - Reszta Świata to nie tylko żużlowe emocje, ale także mnóstwo animacji dla dzieci i młodzieży. Tegoroczny "fan zone" dzieli się na trzy części: strefę gier, strefę Polska - Reszta Świata oraz strefę kolorowanek.

 

Strefa gier to żużel dla mniejszych, w której młodzi fani rozgrywać będą zawody na trzy różne sposoby. Jedną z atrakcji będą żużlowe kapsle, inną wyścigi minimotorków sterowany sznurkami. Zapewne sporym powodzeniem cieszyć się również będzie wielka żużlowa gra planszowa, w której biorący udział fani-zawodnicy będą pionkami.

 

Strefa Polska - Reszta Świata to połączenie umiejętności plastycznych z edukacją. Młodzi fani żużla, oprócz przyporządkowania zawodników do odpowiednich miast i krajów, będą mieli za zadanie narysować dwie flagi - Polski oraz Reszty Świata. Druga z nich stworzona będzie ze flag wszystkich nacji zawodników startujących podczas niedzielnych zawodów.

 

Strefa kolorowanek to miejsce, w którym będą liczyły się umiejętności techniczne. Oprócz rebusów związanych z żużlem, zobaczymy też stoiska z malowaniem twarzy w barwy narodowe.

 

Warto dodać, iż w miasteczku kibica przeprowadzona zostanie sesja autografowa (zaplanowana na godzinę 13:30), a dodatkowo fani będą mogli skorzystać z żużlowej fotobudki.

 

Zapraszamy więc, do przybycia na Wrocławską 69 od godziny 13:00. Liczymy, że pobyt w Miasteczku Kibica będzie obfitował w wiele niezapomnianych chwil. Na koniec przypomnijmy tylko, że mecz Polska - Reszta Świata rozpocznie się o godzinie 14:45. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie.