Team Kinguin powalczy o wyjazd do Francji

E-sport
Team Kinguin powalczy o wyjazd do Francji
HLTV.org

Organizatorzy DreamHack Open Tours ogłosili drużyny zaproszone bezpośrednio do zamkniętych kwalifikacji. Poznaliśmy uczestników zarówno europejskich, jaki i północnoamerykańskich rozgrywek. Wśród zespołów widzimy również Polaków z Team Kinguin.

Jeśli chodzi o zmagania w Europie, inwitacje do zamkniętych kwalifikacji wysłano do reprezentantów Team LDLC, HellRaisers, FlipSid3 Tactics oraz właśnie Team Kinguin. Do powyższych ekip dołączą dodatkowo cztery formacje, które wywalczą tę możliwość w eliminacjach otwartych dla wszystkich. Bilety do Francji ostatecznie przypadną tylko jednej sekcji. To kolejna niepowtarzalna okazja na to, by „Pingwiny” ponownie pokazały, że są w stanie odcisnąć piętno na światowej scenie esportowej. W analogiczny sposób odbędzie się walka o wyjazd do Tours pomiędzy kadrami z Ameryki Północnej. Włodarze DreamHacka uhonorowali tam zaproszeniami graczy Misfits, Luminosity, United i NRG.

 

Bitwa o pokazanie się na DreamHack Open Tours wystartuje w niedzielę. Przypomnijmy, że uczestnicy turnieju LAN-owego mierzyć będą się o nagrody z puli $100,000. Ten odbywać będzie się w okresie od 6 do 8 maja. Swojego występu pewni są już strzelcy G2 Esports, mousesports, Heroic, Team EnVyUs, Natus Vincere i Gambit Esports. Już niedługo przekonamy się, czy tak prestiżowe grono uzupełnią Polacy. Byłaby to rekompensata po nieudanych kwalifikacjach do DH Austin.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze