Zawodnik UFC protestował na ulicy! ”Będę walczył za jedzenie”

Sporty walki
Zawodnik UFC protestował na ulicy! ”Będę walczył za jedzenie”
fot. Instagram

Colby Covington (11-1, 1 KO, 6 SUB) od dłuższego czasu domaga się od organizacji UFC poważnych wyzwań. Czekając na oferty i upominając się o walki ”Chaos” powinien zaprotestować w oryginalny sposób. Amerykanin wyszedł na ulicę z pewnym postulatem.

Covington stoczył w swojej karierze 12 pojedynków, a siedem z nich w największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Przegrał zaledwie raz podczas gali UFC 194, gdzie pojedynkiem wieczoru było starcie Conora McGregora (21-3, 18 KO, 1 SUB) z Jose Aldo (26-2, 14 KO, 2 SUB).

 

Ostatnio Amerykanin walczył w grudniu i od tego czasu nie może doczekać się kolejnego pojedynku. Covington oficjalnie w mediach domagał się pojedynków z takimi zawodnikami, jak Donald Cerrone (32-8-1, 8 KO, 16 SUB) czy też Rafael dos Anjos (25-9, 5 KO 8 SUB).

 

Brak ofert sprawił, że 29-latek postanowił wyjść na ulicę. Na filmie zamieszczonym na Instagramie Covington stoi z napisem ”Powalczę za jedzenie”, co ma oczywiście dać do zrozumienia właścicielom UFC. Zobaczymy czy ta akcja pomoże Amerykaninowi.

 


IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze