Już dziś ostatni dzień grup EU LCS! Transmisja na Polsatsport.pl

E-sport
Już dziś ostatni dzień grup EU LCS! Transmisja na Polsatsport.pl
Wiktoria Małachowska

Ostatni dzień fazy grupowej EU LCS. Splyce zmierzy się z H2K, a Fnatic powalczy o miejsce w play-offach z Misfits. Transmisja pierwszego spotkania od godziny 16.00 na portalu Polsatsport.pl.

Splyce i H2K rozegrają ostatnie spotkanie w ramach grupy B EU LCS. Sytuacja w grupie jest przesądzona, także spotkanie ma na celu jedynie sprawdzić przygotowanie obu ekip przed fazą play-off.H2K w ostatnim pojedynku tego tygodnia bezproblemowo wygrało z Origen, które jednak nie było silnym przeciwnikiem. Splyce z kolei przegrało z Unicorns of Love i na pewno będą głodni wygranej w ostatnim meczu kolejki. 

 

Transmisja meczu Splyce vs H2K od godziny 16.00 na portalu Polsatsport.pl

 

Drugi mecz jest dużo ciekawszy, ze względu na fakt, iż Fnatic dalej ma szansę na ostatnią lokatę, kwalifikującą drużynę do drabinek aktualnego splita.Gracze Misfits w tym tygodniu zaprezentowali się fantastycznie w meczu z Giants i na pewno chcą sprawdzić swoje siły w ostatnim spotkaniu  przed play-offami. Czy Fnatic uda się pokonać silną ekipę Misfits, która okupuje drugie miejsce grupy i na pewno nie będzie chciała oddać punktów przeciwnikowi?

 

Transmisja meczu Fnatic vs Misfits ok. godziny 19.00 na portalu Polsatsport.pl

 

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału teamfrenzygg na stronie www.twitch.tv

Aleksander Błażejewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze