Arsene Wenger przyczyną bójki kibiców Arsenalu! (WIDEO)

Piłka nożna
Arsene Wenger przyczyną bójki kibiców Arsenalu! (WIDEO)
fot. PAP

Środowisko kibiców Arsenalu Londyn jest coraz bardziej podzielone. Część fanów "The Gunners" nie może pogodzić się z kiepskimi wynikami drużyny w ostatnim czasie i domaga sie zwolnienia Arsene'a Wengera. Legendarny trener wciąż cieszy się poparciem zarządu klubu oraz wielu fanów i nie chce ustąpić ze stanowiska.

Do zdarzenia z udziałem sympatyków londyńskiej drużyny doszło podczas meczu z Manchesterem City (2:2). Dwóch kibiców gospodarzy starło się na trybunach. Szybko do akcji wkroczyła kobieta, która próbowała rozdzielić walczących, ale bezskutecznie. Debata na temat ewentualnego odejścia Francuskiego szkoleniowca trwa od wielu miesięcy. Do tej pory kibicom udawało się trzymać nerwy na wodzy i kończyło się tylko na słowynch walkach.

W niedzielę dwóch kibiców nie wytrzymało i postanowiło w bardziej bezpośredni sposób wyjaśnić sobie pewne kwestie dotyczące Wengera i obecnej sytuacji w klubie. Wielu fanów czuje się rozgoryczonych faktem, że ich ukochana drużyna nie zdobyła tytułu mistrzowskiego już od trzynastu lat. Nie milkną też głosy poparcia dla Francuza, który jest opiekunem ekipy z Emirates Stadium od 21 lat.

 

 

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze