Burneika do Popka: Wracaj do zdrowia, bo będziesz go potrzebował!

Sporty walki

Robert Burneika (2-0, 1 SUB) do gali KSW 39: Colosseum przygotowuje się w Stanach Zjednoczonych, ale dokładnie śledzi poczynanania swojego rywala. "Popek Monster" Mikołajuw (2-2, 2 KO) niedawno doznał drobnej kontuzji ręki, a Hardkorowy Koksu postanowił szybko skomentować całe zajście. - Życzę ci powrotu do zdrowia, bo będziesz go potrzebował - powiedział Burneika w wiadomości przesłanej do Popka Monstera.

Pojedynek w kategorii ciężkiej podczas największej gali w historii europejskiego MMA cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Środowisko obserwatorów KSW jednoznacznie nie potrafi wskazać zdecydowanego faworyta, a bohaterowie starcia mogą liczyć na wsparcie wielu fanów.

Popek Monster niezwykle poważnie podchodzi do swoich przygotowań, a ciężkie trenigi doprowadziły do drobnego urazu ręki. W sieci pojawiły się zdjęcia zawodnika, którego ręka znajduje się w temblaku. Kontuzja nie jest poważna, ale Burneika postanowił skomentować całe zajście.

- Słyszałem, że rozwaliłeś sobie rękę. Życzę ci powrotu do zdrowia, bo będziesz go potrzebował. Po walce ze mną będziesz leczył zdecydowanie poważniejsze urazy - powiedział Hardkorowy Koksu.

Burneika odniósł się także do słów Popka Monstera, który nie do końca wierzy w poważne treningi swojego rywala. - Mówisz, że ja nie trenuję? Skąd ty możesz to wiedzieć! Na tym basenie trenowałem przed walką z Najmanem i pamiętasz jak się skończyło? Klepaniem? Teraz może być inaczej. Teraz może skończyć się leżeniem i nic nie robieniem. Nie tracę czasu i wracam do treningu - zapowiedział Burneika.

W załączonym materiale wideo wypowiedź Roberta Burneiki.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze