PRIDE kontra Team Kinguin w walce o tysiące dolarów

E-sport
PRIDE kontra Team Kinguin w walce o tysiące dolarów
PRIDE

Niespodziewanie będziemy dziś świadkami polskich derbów. W ćwierćfinale pierwszego sezonu Binary Dragons csgopolygon zmierzą się bowiem gracze PRIDE i Team Kinguin – choć przecież „Pingwiny” zakończyły zmagania już w fazie grupowej.

Planowo „Orzełki” miały powalczyć o półfinał z reprezentantami HellRaisers. Ci jednak biorą udział w turnieju podsumowującym trzeci sezon SL i-League StarSeries i przebywają aktualnie w Kijowie. Organizatorzy postanowili dać więc kolejną szansę podopiecznym Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego. Przypomnijmy, że ekipa Grzegorza ‘SZPERO’ Dziamałka – po porażkach z Epsilon Esports i HellRaisers – odpadła z rozgrywek już w pierwszym etapie. To więc dla nich niepowtarzalna okazja do zrehabilitowania się i wzbogacenia swojego konta o kolejne tysiące dolarów.

 

14:30 – PRIDE vs Team Kinguin – BO3

 

Ostatni raz pojedynek powyższych formacji oglądaliśmy 28 lutego. W ramach trzeciego sezonu ECS Development League ekipy podzieliły się wtedy punktami, zdobywając po jednej mapie. Biorąc jednak pod uwagę zmienność formy obu sekcji trudno przewidzieć, czego możemy się dziś spodziewa. Emocje podnosi dodatkowo nagrody, o które spierają się uczestnicy zawodów. Organizatorzy w puli zgromadzili przecież aż $20,000. Robi to wrażenie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że mowa o rozgrywkach internetowych.

 

Transmisję na żywo z potyczki zapewniają organizatorzy na kanale Binary Dragons.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze