Virtus.pro gładko wygrywa z MVP Project

E-sport
Virtus.pro gładko wygrywa z MVP Project
HLTV.org

Polacy zaliczyli wyjątkowo udany start na finałach lanowych SL i-League StarSeries. W pierwszym meczu fazy grupowej Virtusi wygrali 16:4 z MVP Projects.

Przez następne sześć dni będziemy świadkami zmagań najlepszych drużyn świata w ramach trzeciego już sezonu StarLadder i-League StarSeries. Turniej w Kijowie został opatrzony pulą nagród wynoszącą 300 tysięcy dolarów. Dzisiaj rozpoczęła się faza grupowa, a Virtus.pro ma już na swoim koncie pierwszą wygraną.

 

Pierwszymi przeciwnikami Neo i spółki była formacja MVP Project. W fazie grupowej obowiązuje system BO1, więc obie strony niezwłocznie przeszły do odrzucania map, w którym wybór padł na Mirage. Koreańczycy zaczęli po stronie antyterrorystów, gdzie ich łupem padła „pistoletówka”, a także dwie kolejne rundy. Na odpowiedź Virtus.pro nie trzeba było długo czekać, gdyż szybko zdobyli pięć punktów i wysunęli się na prowadzenie. Ostatni zryw MVP Project nastąpił w rundzie numer 9, kiedy to XigN pokonał Białego w sytuacji sam na sam. Po tym zagraniu na tablicy wyników widniał rezultat 5:4 dla Polaków. Od tamtej pory byliśmy świadkami całkowitej dominacji Polaków, którzy nawet na moment nie dali dojść do słowa swoim przeciwnikom. Podopieczni kubena zapisali na swoim koncie wszystkie kolejne rundy i stosunkowo łatwo doprowadzili do zwycięstwa 16:4.

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze