Makabryczna kontuzja siatkarki! Inne zawodniczki płakały (WIDEO)

Siatkówka

Thaisa Daher, środkowa Eczacibasi Stambuł, doznała makabrycznej kontuzji w meczu z Fenerbahce Stambuł w Lidze Mistrzń. Spadając na prawą nogę, wykręciła stopę o niemal 90 stopni.

Brazylijska gwiazda, próbując zablokować Maret Balkestein-Grothues, niefortunnie upadła na prawą nogę. Widok skręconej kostki przeraził zarówno jej koleżanki z drużyny, jak i przeciwniczki. Wiele siatkarek ze łzami w oczach przyglądało się krzyczącej z bólu środkowej. Zawodniczka natychmiast została zniesiona z boiska na noszach.

 

- Nie patrzmy na to, Matko Boska, to jest tragiczna sytuacja. To jest dramat sportowca. Miejmy nadzieję, że nie będzie powtórek, nie ma potrzeby - mówił komentujący ten mecz Adam Romański.

 

Po czasie pojawił się wpis na oficjalnym profilu siatkarki na Facebooku: "Nie było żadnego pęknięcia, kostka jest poważnie skręcona, ale nie złamana. Módlcie się za nią".

 

Po spotkaniu kontuzję Thaisy skomentowała Neslihan Demir, kapitan Eczacibasi: "Wszystkie jesteśmy w szoku. To co stało się podczas meczu bardzo nas zasmuciło. Kiedy Thaisa została zniesiona z boiska, grałyśmy dla niej. Ta wygrana to prezent dla niej. Mam nadzieję, że powróci do zdrowia i do gry najszybciej jak to tylko możliwe".

 

Eczacibasi Stambuł walczyło z Fenerbahce Stambuł w 1/3 finału Ligi Mistrzyń. Drużyna Thaisy wygrała w rewanżu 3:1 i awansowała do Final Four Ligi Mistrzyń.

AG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze