Popek szykuje się do walki! "Zabiję cię, Burneika" (WIDEO)

Sporty walki
Popek szykuje się do walki! "Zabiję cię, Burneika" (WIDEO)
fot. youtube.com

Popek Monster (2-2, 2 KO) i Robert Burneika (2-0, 1 KO) regularnie wymieniają uprzejmości za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio to właśnie ten pierwszy postanowił ruszyć do ataku.

Popek Monster liczy na pierwsze zwycięstwo w KSW, bo jego debiut na pewno nie był udany. Przegrał bowiem w 80 sekund z Mariuszem Pudzianowski, lecz od razu zapowiedział, że wróci silniejszy. Teraz przygotowuje się pod okiem m.in. Roberta Złotkowskiego. Ostatnio opublikował także wideo z przygotowań na stadionie. Widzimy tam rozgrzewkę, ćwiczenia oraz krótki bieg. Popek Monster jest w dobrym nastroju i ma jasną wiadomość dla swojego przeciwnika. - Zabiję cię, Burneika - wrzasnął.

Ostatnio to właśnie Burneika - w swoim stylu - prowokował przeciwnika. A to nazwał świnkę... Popek, a to życzył zdrowia, bo po walce z nim będzie musiał zmierzyć się ze znacznie poważniejszymi problemami... Jak ostatecznie wypadnie ich starcie na największej gali MMA w Europie? KSW 39: Colosseum już 27 maja na Stadionie Narodowym!

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie