Dziennikarz Polsatu Sport trenował z polskimi rugbystami! (WIDEO)

Inne

W sobotę w Łodzi reprezentacja Polski w ramach Rugby Europe Trophy zmierzy się z Holandią. Nie obawiamy się rywali, bo znaleźliśmy ich słabe strony – powiedział trener Blikkies Groenewald. Przygotowanie fizyczne zawodników sprawdził dziennikarz Polsat Sportu, Marcin Wiciński.

Polscy rugbiści zacięcie trenują na zgrupowaniu pod Rawą Mazowiecką. - Ćwiczą wyniesienie do autu, ponieważ stałe fragmenty gry mają być silną bronią w starciu z Holendrami – powiedział podczas treningu nasz reporter.

 

- Polscy zawodnicy zrobili olbrzymie postępy, poprawili siłę, szybkość i wydolność. Nie obawiamy się Holendrów, bo znaleźliśmy ich słabe strony, które wykorzystamy. Jestem zachwycony współpracą z Waszymi zawodnikami, ich profesjonalizm robi wielkie wrażenie – mówił selekcjoner Blikkies Groenewald.


Jak widać w załączonym materiale wideo, trener polskiej reprezentacji kładzie duży nacisk na przygotowanie fizyczne kadry.

 

- Łódź od zawsze kreuje wielkie wydarzenia rugby. Chcemy, by tak samo było i tym razem. Liczymy, że wspólnie z łódzkimi kibicami pobijemy współczesny rekord liczby widzów na trybunach meczu rugby - powiedział menedżer reprezentacji Maciej Brażuk dla pzrugby.pl

 

Transmisja spotkania Polska - Holandia w sobotę w Polsacie Sport Extra od godz. 18:00

AN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie