KSW 38: Kazieczko błyskawicznie znokautował rywala! (WIDEO)

Sporty walki

Maciej Kazieczko (3-0, 2 KO) pokonał Tomasza Matusewicza (2-1, 2 KO) na gali KSW 38: Live in Studio przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie! Walka trwała zaledwie minutę i dziesięć sekund. Było to starcie dwóch perspektywicznych zawodników pochodzących z Zielonej Góry.

Jeden i drugi są dopiero na początku swojej przygody z MMA. Obaj stoczyli po dwie walki, które wygrali.

Zgodnie z planem to Matusewicz wywierał presję od pierwszego gongu. Kazieczko starał się odpowiadać pojedynczymi kopnięciami, lecz początek był raczej spokojny. Po minucie Kazieczko trafił prawym kopnięciem na ciało, po chwili przepuścił sierpowego przeciwnika i od razu odpowiedział swoim prawym sierpem. Matusewicz padł na deski i ankosiak dokończył robotę. Efektowne zwycięstwo tego młodego zawodnika!