KSW 39: Colosseum. Janikowski poznał rywala!

Sporty walki

Medalisty olimpijski z Londynu i jeden z najlepszych polskich zapaśników ostatnich lat poznał rywala. Naprzeciw Damiana Janikowskiego na KSW 39: Colosseum 27 maja na PGE Narodowym stanie doświadczony Amerykanina Julio Gallegos.

Damian Janikowski (0-0) po znakomitej karierze w zapasach w stylu klasycznym zdecydował się spróbować swoich sił w nowej, wymagającej dyscyplinie, jaką jest MMA. Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie od dłuższego czasu przygotowuje się do swojej debiutanckiej walki w KSW, a dziś poznał rywala.

 

Rękawice z wrocławianinem skrzyżuje Julio Gerardo Gallegos (8-6, 3 KO, 5 Sub). Doświadczony zawodnik zza Wielkiej Wody walczył na dużych galach w Stanach Zjednoczonych oraz pojawił się między innymi na M-1. Ostatnio 34-latek mierzył się z byłym pretendentem do tytułu mistrza KSW Rodneyem Wallace'em. 

 

Gallegos pokazał już nie raz, że jest solidnym i wszechstronnym zawodnikiem, o czym świadczy fakt, że wszystkie wygrane boje zakończył przed ostatnim gongiem, trzy przez nokaut, pięć przez poddanie.

 

W załączonym materiale rozmowa z Damianem Janikowskim.

Informacja Prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze