SL i-League StarSeries: FaZe Clan eliminuje z turnieju SK Gaming!

E-sport
SL i-League StarSeries: FaZe Clan eliminuje z turnieju SK Gaming!

W kolejnym dzisiejszym spotkaniu SL i-League StarSeries zmierzyły się FaZe Clan oraz walczące o utrzymanie w turnieju SK Gaming. Mecz zakończył się zwycięstwem 16-7 dla świetnie dysponowanego Allu i spółki. Brazylijczycy tym samym musieli pożegnać się z rozgrywkami.

Spotkanie pomiędzy FaZe Clan i SK Gaming odbywało się na mapie de_train. Po stronie antyterrorystów rozpoczęli ci pierwsi i już od samego początku widać było, że NiKo i spółka z dużą werwą podchodzą do tego meczu. W efekcie na ich konto trafiła runda pistoletowa i trzy kolejne. SK Gaming zdołało odpowiedzieć dopiero przy stanie 4-0. Wkrótce okazało się jednak, że wcale to nie zniechęca zawodników FaZe, którzy kontynuowali swoją dobrą passę, zmuszając przy tym rywali do grania rundy eko. To nie zwiastowało dla Brazylijczyków nic dobrego, którym z upływem czasu uciekały kolejne punkty... Fantastycznie w pierwszej połowie pojedynku spisywał się Allu, którego k/d ratio wynosiło w pewnym momencie 2,75! OD dziewiątej rundy byliśmy świadkami dość niespodziewanego zwrotu akcji. Canarinhos zdobyli cztery punkty z rzędu i mieliśmy już tylko 7-5. Ostatecznie pierwsza odsłona meczu zakończyła się rezultatem 8:7.

Po zmianie stron byliśmy świadkami bardzo ciekawej, dynamicznie rozegranej rundy pistoletowej, gdzie od dwóch szybkich zabójstw rozpoczęli gracze SK Gaming, a chwilę później doszło do zwrotu akcji i to FaZe uzyskało przewagę liczebną! Co ciekawe, doszło nawet do pojedynku nożowego, z którego zwycięsko wyszedł Rain! To była sytuacja, która ewidentnie dodała skrzydeł FaZe, na co dowodem były kolejne zdobywane punkty. SK Gaming nie było w stanie w żaden sposób zareagować. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16-7.

Wojciech Podgórski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze